Umów się
Umów termin wymiany opon
Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztacie. Rezerwuj

Czas realizacji zamówienia i formy płatności dostępne w serwisie internetowym http://ugrzegorza.info/


 1. Czas i warunki realizacji zamówienia:

  1. Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się: czas kompletowania zamówienia przez Serwis WULKANIZACJA UTRZYMANIE DRÓG GRZEGORZ GNIEDZIEJKO i czas dostarczenia towaru do punktu odbioru. W przypadku Serwisów dostarczających towar bezpośrednio do Klienta czas realizacji zamówienia obujmuje dodatkowo czas potrzebny na wysyłkę towaru pod wskazany adres.

  2. Czas kompletowania zamówienia przez obsługę Serwisu to maksymalnie jeden pełny dzień roboczy. Towar jest gotowy do odbioru najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku Serwisów wysyłających towar do Klienta naliczony jest jeden dodatkowy dzień potrzebny na dostarczenie towaru.

  3. Serwis zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego i jeszcze nie przyjętego do realizacji w przypadku, gdy zamówienie nie może być zrealizowane ze względu na czasowy brak dostępności towaru.

  4. O terminie gotowości towaru do odbioru Kupujący zostanie poinformowany w przesłanej wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS, zależnie od danych do kontaktu udostępnionych i wskazanych jako forma kontaktu w trakcie składanie zamówienia przez Kupującego.

  5. Punktem odbioru towaru jest Serwis U GRZEGORZA - GRZEGORZ GNIEDZIEJKO, UL.BAKŁARZEWSKA 21G,16-400 SUWAŁKI. Dokładne godziny odbioru towaru to godziny pracy serwisu dostępne na stronie głównej serwisu http://ugrzegorza.info/. W przypadku wyboru usługi dostarczenia towaru do Klienta, towar zostanie dostarczony na wskazany podczas składania zamówienia adres.

 

 1. Sposoby płatności.

       2.1 Serwis WULKANIZACJA UTRZYMANIE DRÓG GRZEGORZ GNIEDZIEJKO może akceptować następujące formy płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem serwisu internetowego http://ugrzegorza.info/:

   1. gotówką przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu U GRZEGORZA - GRZEGORZ GNIEDZIEJKO

   2. kartą przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu U GRZEGORZA - GRZEGORZ GNIEDZIEJKO

   3. przelewem zwykłym (zgodznie z aktualnymi warunkami handlowymi)

   4. Formy płatności akceptowane w danym momencie przez Serwis U GRZEGORZA - GRZEGORZ GNIEDZIEJKO widoczne są w procesie składania zamówienia po potwierdzeniu stanu koszyka przez Zamawiającego.